Türkiye'nin 1 Numaralı Sağlık Platformu
info@sagliklidunya.com

Fue Saç Ekimi


'Fue Saç Ekimi' Konusunda size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz doktorlar.

Fue Saç Ekimi

FUE Saç Ekimi
Şu anda, FUE kullanarak, çoğu saç nakli işlemleri yapılır. Cerrahi bir girişim için daha sorunsuz ve hastaların bu tekniği tercih sonra FUT saç ekimi yöntemi süreç değildir.
FUE saç ekimi yöntemi kellik alanlarına tek tek aktarılır. Üretim öncesi saç folikülü donör alan 1 mm kesme azalacaktır. Saç folikülü ve çevre düzenlemesi gerçekleştirilecek lokal anestezikler, şaşıracaksınız. Mikro Motor yönetim kurulu, saç, yaklaşık merkezine ürperti cilde uygun açı olarak saçını çekti batırılmış. Saç folikülleri ve mikroskopik silindirik türü ile çevresindeki doku kesilir. Forseps kullanma ve hafifçe mikro foliküler ünite ücretsiz çekti baz ayrılır. Cihaz aynı zamanda greft sayısı arttıkça en aza indirmek için operasyon bu otomatik sistem ile greft kaybı çalışma süresi azalır.
Foliküler birimlerinin kellik alanı toplama sonra bir çok küçük delik damlacıklar bulunmaktadır. Her blok bir foliküler folikül 2-3 arasında bir ortalama içerir temsil eder.
Fue saç ekimi özellikleri şunlardır:
• doku uyumu olmadan kök hücre nakli sadece bire bir bölge kabul edilir. • saç bölgesi kesim ve dikim işlemi olmayacaktır. Bu birkaç gün temizler ve iz bırakmadan iyileşir bölgede, köklü çaplı çizikler az 1.00 mm. Saç ekimi kullanılan teknoloji • transferi boyun, kaş, bıyık, sakal, aynı zamanda programda kullanılan alınır. Insizyonel oturum ve köklerinin sayısına bağlı olarak üç bin veya daha fazla ortalama, yetiştirilebilir. • 5 ila Her saç nakli 1. Saç nakli 2,5-3 bir ortalama olarak kabul edilir. • saç folikülünün kök sayısına bağlı olarak ve mümkün olan ekmek açıklık, santimetre kare başına 30-60 olduğunu. • ameliyat sonrası ağrı ve geri kazanım zaman ek olarak, bu yöntemin nedenleri bir gün tercih edilmektedir daha azdır.
Son 7-8 saat içinde saç nakli iken, şimdi bu süre 5-6 saate düşürülmüştür. Böylece, kökleri önlenebilir canlılık kaybı riskini kalan uzun bir süre oksijensiz bir zaman kısa süre içinde yer alacaktır. Ve uyum süreçleri hızlandırılacaktır. Saç Birinci ayın sonunda Sondaj saç ekimi döken eğilimindedir ve gitmek için 3 ay sonra tekrar büyümeye başlar. 6. saç doldurmak ay büyür. Ama saçın en güzel tür adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra bir yıl içinde dikti. Kodlanmış dökülmemeye altındaki alana alınmıştır saç dökmeyeceğim. Kendi halkının aynı renk ve karakter saç. Saç nakli gibi saç bir formda alma miktarı saç ekilmiş saç miktarı, en azından önemli yönüne doğal saç ön hattı ayarlanmış olması önemlidir. Saç profesyonel bir ekip doğal ve tatmin edici sonuçlar verir yaptı. Insan psikolojisi yaşam uzatma saç çok olumlu bir etkisi görünümünü değiştirdi. Saç Restorasyon beceri ve bilimsel görselleştirme sanatı desteklemek için teknoloji gerektirir. Sağlıklı bir şekilde genişletilmesi, insanların kendine güven ve doğal saç geliştirir. Bugün, saç dökülmesi, ergenlik başlama yaşı düştü. Dünyada 22 operasyonlarının yaş sınırı Saç ekimi. Genç insanlar saçlar için tedavi tavsiye saç dökülmesi uzmanlar muzdarip. , Saç dökülmesi muzdarip saç seyrelmesi, tarım ve insanlar (erkek veya kadın) başladı, uzmanlar saçlar için tedavi önerilir. Ölmek tedavi doğurdu Bu zayıf saç kökleri, saç büyüme, kalınlaşma ve yoğunluğu aktivite elde edilir.
FUE saç ekimi özellikleri;
* Dikiş gerekli değildir. * Neşterler kullanılır. Dışarıdan görünür * Scars. * Erkeklerde hem de kadınlarda kullanılabilir. Ağrı * Bir lokal anestezi az. * Iyileşme süreci çok kısadır, insanların ameliyattan sonra günlük hayatına dönebilir. * Tabii sonuçları. * Donör yeterli alan sahip değilse, gövde de kullanılabilir. * Bu yöntem ile, donör bölgeden saç köklerinin, bıyık, sakal ve kaş çevirileri de kullanılabilir. Donör alanda duyu kaybı ile postoperatif gün.
Saç ekimi, oluk doğallığı etkileyen önemli faktörler; * Mikrokanalların genişliği açın, greft çapı doğrultusunda hesaplanması gerekir yetiştirilebilir. Greft etrafında doku mikrokanallarda büyük damla boyutuna uymuyor, beslenen ve beslenen greftler zaman içerisinde canlılığını kaybeder. Uygun açılan mikrokanallara içinde greft boyutundan küçük yükleme sırasında zarar görebilir. * Mikrokanalların köşe açın, saç ve önceki saç doğal bir sonucu dökülme çıkış açısına göre ayarlanabilir.


web tasarım
Saç Ekimi Konusuyla İlgili Diğer Makaleler
 • PRP Saç Ekimi
  Saç dökülmesi ve zayıf saç köklerinin geçerli değildir geliştirmek için saç...

 • Saç Ekimi
  Erkek ve kadınlarda saç dökülmesi, hormonal dengesizlik, genetik yatkınlık, vitamin...

 • Saç Bakimi
  Her yil Amerikalilar saç bakimi ürünleri ve tedavi için milyonlarca dolar harcamaktadirlar....

 • Fue Saç Ekimi
  FUE Saç Ekimi Şu anda, FUE kullanarak, çoğu saç nakli işlemleri yapılır. Cerrahi bir...