Türkiye'nin 1 Numaralı Sağlık Platformu
info@sagliklidunya.com

'Saç Ekimi' Konusunda size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz doktorlar.

Saç Ekimi

Erkek ve kadınlarda saç dökülmesi, hormonal dengesizlik, genetik yatkınlık, vitamin eksikliği, kansızlık, olumsuz dış fiziksel şartlar neden olur. İnsanlar, açılış gelen saç psikolojik sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, erkekler, saç dökülmesi, dökülen saçların yeniden büyümektedir saç önlemek için, ya da görüntüyü düzeltmek için bazı çözümler aramaya döken kaynaklanır.
Erkeklerde almak ve, özellikle, acı ve yapmamışlar saç kökleri, içine hormonu testosteron pik duyarlıdır. Ama iki kulak arasındaki boyun dökülen saç köklerinin hormonu testosteron duyarlı değildir. Bu site dökülmeyen aktarılması saç ekimi işleminde saç köklerinin ihtiyacı var.
Bir uzman grubu yardımı ile lokal anestezi altında alınan bölgede sağlıklı bir donör saç kökleri, açık, bölgede yerleştirilen tek tek.
Saç ekimi, lokal anestezi altında gerçekleştirilir. İşlem lokal anestezi altında yapılır yani, hasta işlem boyunca rahat ve sadece lokal anestezik ilaçların biraz ağrı hissediyorum.İşlemi başarıyla tamamlanır tamamlanmaz Ameliyattan sonra doktor, düzenli olarak ameliyat sonrası ağrı kesici ve antibiyotik kullanılmasını önerir. Ciddi sağlık durumu, androgenetik alopesi (kellik), saç ekimi insanlar için yapılabilir. Erkeklik hormonu testosteronun etkisi gelişimine genetik yatkınlığı olan kişilerde saç dökülmesi olabilir.
Hücre beslenme sorumlu nedenle, saç köklerinin çevresinde saç folikülü ve saç üzerinde gelişir ve saç folikülü, Kaplama. Erkek tipi saç dökülmesi olan kişilerde, besleyici hücreler testosteron hormonu nedeniyle ölmektedir. Saçlarınızı beslemek zayıf, ince ve sonra başlar uzamamaya haline gelmeden önce, ölür ve sonunda dökülür. Bu durumdaki hastalarda saç ekimi, nihai bir karar sunan bir tedavi. Ayrıca, saç dökülmesi diğer tip insanlar baş, boyun arkasında donör alan olarak adlandırılır ve kulak kılları arasındaki alanda sorunumuz yok edilir, ekim donör alanından alınabilir.
Ameliyattan sonra kan pıhtıları kırmızı kapağı nedeniyle yetiştirme alanı. Hasta saç ekimi sonrası, bir zamanlar bir gün dahil 7 gün boyunca günlük ve düzenli olarak saçlarınızı yıkayın önerilir. Yıkanabilir ve kabuk önlemek. Soyun ve dökün peyzaj 7-10 tamamen iyileşir.
Ekilen saçlar yaklaşık bir ay sonra düşmeye başlar. Ancak, saç dökülmeleri ve damping kökleri için normal değil.
3 ay içinde ameliyat sonrası bu görüşü değişmez. Üçüncü ayın sonunda ve yeni saç adım adım büyümeye başlar. Kim görünür bir değişim aydan itibaren kişideki 6 Ekim oluşur bulunmamış. Bu dönemden sonra, ortalama her ay% 10 lik bir artış, saç büyümesini devam eder, ve Yıllık 1 sonunda hastaya, yeni saç tam olacaktır.
Saç ekimi cerrahi, hastanın saç kaybına göre tamamlandığında, süreci tamamlandığında, veya Ekim, bölgenin büyüklüğüne bağlı olacaktır birden fazla aktif gerektirir. PRP'li FUE saç ekimi sayfamızda saç ekimi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.


web tasarım
Saç Ekimi Konusuyla İlgili Diğer Makaleler
 • Fue Saç Ekimi
  FUE Saç Ekimi Şu anda, FUE kullanarak, çoğu saç nakli işlemleri yapılır. Cerrahi bir...

 • Saç Ekimi
  Erkek ve kadınlarda saç dökülmesi, hormonal dengesizlik, genetik yatkınlık, vitamin...

 • PRP Saç Ekimi
  Saç dökülmesi ve zayıf saç köklerinin geçerli değildir geliştirmek için saç...

 • Saç Bakimi
  Her yil Amerikalilar saç bakimi ürünleri ve tedavi için milyonlarca dolar harcamaktadirlar....